Více než šaty – svatební salon Delta dbá na tradici, kvalitu a angažovanost v komunitě

OHLÉDNUTÍ ZA 7. ROČNÍKEM CENY HEJTMANA ZA SPOLEČENSKOU ODPOVĚDNOST:

Svatební Salon Delta se pyšní více než 30letou tradicí, během které se stal jedním z největších svatebních salonů v České republice. Jejich angažovanost vůči komunitě se odráží v širokém spektru aktivit, které zahrnují podporu škol, kultury, seniorů, handicapovaných a charitativních iniciativ. Nejvýraznější je pravidelně pořádaná charitativní módní přehlídka „Móda a hvězdy“, která přináší finanční pomoc Dětskému Domovu ve Vysoké Peci, Klokánku v Teplicích a Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové. Za 10 let pořádání této akce bylo předáno dohromady 2.480.000 Kč.

Pro zajištění kvality a odborného růstu zaměstnanců pravidelně navštěvují největší evropské a světové veletrhy, kde se seznamují s nejnovějšími trendy ve svatební a společenské módě. Následně proškolují své zaměstnance, aby byli vždy krok před konkurencí.

Svatební Salon Delta klade důraz na osobní a individuální přístup k zákazníkům. Klienti jsou pro ně prioritou, a proto se snaží o jejich maximální spokojenost. Za svou práci a výborný přístup byli oceněni cenou „Spokojený zákazník 2015–2017“ od Svazu spotřebitelů a jednatelka společnosti byla nominována na Osobnost roku.

V oblasti environmentální odpovědnosti se svatební salon zaměřuje na třídění odpadu, efektivní hospodaření s energiemi, vodou a používání úsporných žárovek. Zaměstnanci jsou aktivně zapojeni do enviromentálního vzdělávání v pracovním prostředí, což se projevuje následně i v jejich osobním životě.