Svatební salon Delta není jen o krásných šatech, ale i o podpoře dětských domovů!

V loňském roce jsme oceňovali v rámci soutěže 3. ročníku Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost! Ceny hejtmana se účastnilo 32 subjektů z řad podnikatelského i veřejného sektoru, včetně škol a obcí. A kteří to byli? POJĎME SI KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA POSTUPNĚ PŘEDSTAVIT.

Svatební salón Delta, s.r.o

Mostecký svatební salon Delta je svatebním salonem s dlouholetou tradicí, pro své klienty jsou tu již 20 let. Z malého začínajícího svatebního salonu se rozrostl na jeden z největších salonů v České republice.

Každoročně pořádají společenskou akci „Móda a hvězdy“, ze kterého výtěžek putuje na podporu Dětského Domova ve Vysoké Peci a Klokánku v Teplicích a Ústí nad Labem. Akce se účastní jak přední ikony modelingu, tak i právě děti výše zmiňovaných subjektů. Pro děti z dětských domovů je to možnost, jak se seznámit s předními českými modelkami a zároveň si tuto roli zkusit. Ve spolupráci tak vznikají navazující projekty, jako jsou např. focení kalendářů a propůjčení šatů zdarma, proměny dětí z dětských domovů. Tento salon podporuje Nadační fond Veroniky Kašákové, jehož posláním je, aby z dětských domovů odcházeli plnohodnotní, samostatní a vzdělaní lidé, kteří budou připraveni do života, přestože neměli možnost vyrůstat v plně funkční rodině.

Nefinančním benefitem pro své zaměstnance a jejich rodiny je poskytování veškerého sortimentu zcela zdarma. V loňském roce dostala dlouholetá zaměstnankyně ke svému životnímu jubileu týdenní zájezd do Paříže.

V obchodních vztazích si cení dodavatelů s dlouholetou zkušeností a kvalitními produkty. Hlavními partnery jsou regionální dodavatelé z blízkého okolí.

Co se týče odpovědného přístupu k zákazníkům, je společnost zaměřena na osobní a individuální přístup ke každému jednotlivci. Každého zákazníka, který salon navštíví, považují za nejdůležitějšího a jejich snahou je, aby vždy odcházel s pocitem maximální spokojenosti a s úsměvem. Tento přístup jim zajistil ocenění „Spokojený zákazník 2015 – 2017“ od Svazu spotřebitelů. Jednatelka společnosti byla nominována na Osobnost roku.

Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje je zřízena jako iniciativní, koordinační a dohodovací subjekt pro jednání s vládou ČR, ministerstvy, ústředními správními úřady a orgány Ústeckého kraje v otázkách hospodářského a sociálního rozvoje Ústeckého kraje. Cílem HSR-ÚK je vyvážený a sociální rozvoj Ústeckého kraje a zvyšování úrovně jeho obyvatel. Všichni členi pracují v HSR-ÚK bez nároku na honorář.