Videobydlení s.r.o. společnost, která v rámci společenské odpovědnosti vzdělává studenty!

 

 

V loňském roce jsme oceňovali v rámci soutěže 4. ročníku Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost! Ceny hejtmana se účastnilo 43 subjektů z řad podnikatelského i veřejného sektoru, včetně škol a obcí. A kteří to byli? POJĎME SI KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA POSTUPNĚ PŘEDSTAVIT.

 

Videobydlení s.r.o.

„Společenskou odpovědnost se snažíme projevovat v rámci spolupráce se středními školami v ústeckém kraji při vzdělávání mladých, nadějných programátorů. Jedná se tedy o spojování středoškolského prostředí s tržním. Tento krok vnímáme jako přípravu studentů programátorských oborů na reálný vstup do vývojářského prostředí firem. V tomto ohledu spolupracujeme vždy s učitelem IT v dané škole. Důležité je, aby mozky zůstávaly také v Ústeckém kraji a to hlavně v oboru s vysokou přidanou hodnotou, kdy člověk-programátor nemusí cestovat za prací, ale práce cestuje za ním :)“

Jakub Veverka  

 

V Ústeckém kraji spolupracují se Střední školou Diplomacie a veřejné správy při zlepšování finanční gramotnosti žáků. Hrají s žáky vzdělávací hru Cashflow 101, která má zvýšit povědomí celkově o finančních produktech na trhu.

Svůj volný čas věnují vzdělávání v oboru podnikání v regionu.

 

 

 

 

 

Zaměstnancům poskytují 3 sick days za rok navíc, kávu zdarma, 2x ročně výjezd na horskou chatu na dvě noci.

Neustále hledají možnosti růstu svých zaměstnanců, protože vědí, že na těchto lidech společnost a rozvoj stojí. Školení a mentorování probíhá napříč všemi divizemi společnosti.

Celý projekt Videobydlení je zaměřený na úsporu energií a to především díky implementaci Videoprohlídek, virtuálních prohlídek a 3D prohlídek do detailu inzerátu. Díky těmto možnostem si mohou zájemci vybranou nemovitost prohlédnout od stolu z domova nemusejí nikam jezdit. Tímto způsobem prohlídek se ušetří nejenom čas, ale i PHM a to až o 50%.

Dále společnost třídí odpad, používají recyklovaný papír.

Mezi dobrovolné aktivity společnosti patří např., sazení stromů v Krušných horách.