Společensky odpovědný Bar Černý Anděl

 

 

 

 

 

 

V loňském roce jsme oceňovali v rámci soutěže 4. ročníku Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost! Ceny hejtmana se účastnilo 43 subjektů z řad podnikatelského i veřejného sektoru, včetně škol a obcí. A kteří to byli? POJĎME SI KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA POSTUPNĚ PŘEDSTAVIT.

 

Bar Černý Anděl    

 

Bar Černý Anděl nabízí v Mostě služby pohostinství mezi které patří restaurace, bar a penzion pro veřejný i soukromý sektor. Tímto výrazně přispívá k rozvoji cestovního ruchu. Mezi oblíbené akce patří degustace místních vín a sýrů regionální produkce.

Penzion nabízí komfortní, nově vybudované ubytovaní, které se nachází přímo v mostecké sportovní hale.

 

Dodavatelé vybírají s dlouholetou zkušeností a kvalitními produkty. Mezi hlavní partnery patří regionální dodavatelé z blízkého okolí. Zaměřují se na kvalitní a pestrou nabídku, aby uspokojili co největší část veřejnosti. Pro své zákazníky připravují pestré a lákavé menu s dodržením kvalitních čerstvých surovin od místních farmářů. Vybere si opravdu každý ať se jedná o vegetariána a nebo osobu s bezlepkovou dietou.

Svým zaměstnancům nabízejí rozvoj zejména nabídkou seminářů a kurzů v oblasti nových technologických postupů v oblasti gastronomie. Je jim poskytován oběd, pití, káva a ošacení zdarma, nebo si oběd mohou odnést domů. V případě zaměstnanců s dětmi a samoživitelek umožnují v rámci svých možností flexibilní pracovní dobu.

 

 

 

V oblasti životního prostředí třídí komunální odpad, zákazníkům nabízejí možnost donášky vlastních nádob, aby předešli zbytečnému produkování plastových obalů.