Svatební salon Delta Most ve spolupráci s Ústeckým krajem a městem Most realizovaly letos již pošesté charitativní módní přehlídku Móda a hvězdy

Letos jsme opět oceňovali v rámci 5. ročníku soutěže „Cena hejtmana Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost“. Ceny hejtmana se účastnilo 39 subjektů z řad podnikatelského i veřejného sektoru, včetně škol a obcí. A kteří to byli? POJĎME SI KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA POSTUPNĚ PŘEDSTAVIT.

Svatební salon Delta Most je svatebním salonem s dlouholetou tradicí. Již 20 let jsou se svými zákazníky při výběru svatebních šatů, společenských šatů, pánských obleků a dětských šatů. Z malého, začínajícího svatebního salonu v Mostě se Svatební salon Delta Most rozrostl v jeden z největších svatebních salonů v České republice, který nabízí nevěstám kompletní svatební servis, včetně koordinátora svatby. Jejich hlavním zájmem je, aby o zákazníky bylo co nejlépe postaráno po všech stránkách.

Každoročně věnují velké úsilí a hodně finančních prostředků do výběru nových kolekcí svatebních šatů, společenských šatů, pánských obleků a dětských šatů  od zahraničních dodavatelů Sincerity atd. Věří, že toto ocení každá nevěsta, která do svatebního salonu v Mostě a Chomutově zavítá. Výběr z více než 600 modelů svatebních šatů, společenských šatů, pánských obleků a dětských šatů není sbírkou šatů, které nakoupili za celých 20 let, ale je ukázkou toho nejaktuálnějšího, co světová svatební móda nabízí.

Každý zákazník, který náš svatební salon v Mostě a Chomutově navštíví je pro ně tím nejdůležitějším a jejich snahou je, aby odcházel s pocitem maximální spokojenosti a s úsměvem. Své klienty hýčkají profesionálním přístupem, velkým výběrem svatebních šatů a společenských šatů a ochotnou obsluhou.

Ve spolupráci s Ústeckým krajem a městem Most realizovali letos již pošesté charitativní módní přehlídku Móda a hvězdy, která pomáhá dětem z Klokánku v Ústí nad Labem a Teplicích, dětem z DD Vysoká Pec a Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové. Akce se účastní jak přední ikony modelingu, tak i právě děti výše zmiňovaných subjektů. Děti z dětských domovů mají tak možnost se seznámit s předními českými modelkami a vyzkoušet si profesi modela/modelky. Spolupráce těchto subjektů je nastavena i v dalších projektech jako jsou např. focení kalendářů a propůjčení šatů zdarma, účast na proměnách dětí z dětských domovů.

Svatební salon vybírá dodavatele s dlouholetou zkušeností a kvalitními produkty. Jejich hlavními partnery jsou regionální dodavatelé z blízkého okolí, se kterými mají nejen oni, ale zejména jejich klienti dobré zkušenosti. Jsou tak schopni klientovi zajistit možnost uspořádání celého svatebního obřadu od A do Z bez toho, aby musel navštěvovat více společností.

Dokazují, že i svatební salon dokáže být environmentálně odpovědný a to konkrétně v oblasti efektivního hospodaření s energiemi, vodou a také ve třídění odpadu, ke kterému vedou i své zaměstnance. Ti, dle jejich informací, toto realizují i v osobním životě spolu se svými rodinnými příslušníky a přáteli. Dopad se tedy tímto větví a jsou za to rádi. Šetrnost k životnímu prostředí je pro ně důležitá, ovšem při jejich sortimentu to není vždy možné. Pokud to ale situace umožňuje, volí výrobky šetrné k životnímu prostředí.