Peníze na útěku!

Obracíte v ruce každou korunu? Řešíte jak vyjít se svým měsíčním rozpočtem? Udělali jste si někdy prostor pro to, abyste zvážili poměr svých příjmů a výdajů?

Nejen v rámci realizace motivačního programu „Nová perspektiva“ se v rámci realizace projektu Transfer často setkáváme s neznalostí i zcela základních finančních principů. Tato neznalost může mít za následek mj. i velmi snadné podlehnutí lákavým nabídkám nejrůznějších půjček, v dalších fázích i efekt předlužení, exekuce apod.

Neschopnost řídit své osobní finance se pak může stát reálnou překážkou při získávání zaměstnání. Odpovězte si upřímně – pokud byste byli zaměstnavatelem, firmou…zaměstnali byste člověka s exekucí?

I když se to nemusí líbit všem, platí heslo, že peníze jsou vždy až na prvním místě. K tomu abyste se ve světě (nejen svých osobních) financí dovedli lépe pohybovat doporučujeme vám udělat si chvíli času a navštívit zajímavý portál „Peníze na útěku“, který provozuje Česká národní banka.

Stojí to zato 🙂

PS: a neváhejte rovnou i otestovat své znalosti zde…a s výsledkem se pak pochlubit na našich facebookových stránkách „Projekt Transfer“!