Svatební salon Delta s.r.o. pomáhá těm, kteří neměli v životě tolik štěstí!

V loňském roce jsme oceňovali v rámci soutěže 4. ročníku Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost! Ceny hejtmana se účastnilo 43 subjektů z řad podnikatelského i veřejného sektoru, včetně škol a obcí. A kteří to byli? POJĎME SI KAŽDÉHO ÚČASTNÍKA POSTUPNĚ PŘEDSTAVIT.

 

Svatební salon Delta s.r.o.

Svatební salon Delta Most je salonem s dlouholetou tradicí, již 26 let jsou se svými klienty při výběru svatebních, společenských šatů, pánských obleků a dětských šatů. Díky svým aktivitám je jedním z největších svatebních salonů v České republice, který nabízí nevěstám kompletní svatební servis, včetně koordinátora svatby.

 

Každoročně pořádá společenskou akci „Móda a hvězdy“ a výtěžek putuje na podporu Dětského domova ve Vysoké Peci a Klokánku v Teplicích a Ústí nad Labem. Podporují nadační fond Veroniky Kašákové, jehož posláním je, aby z dětských domovů odcházely plnohodnotní, samostatní a vzdělaní lidé, kteří budou připraveni do života.

 

Svým zaměstnancům a rodinný příslušníkům poskytují půjčení veškerého sortimentu zdarma.

V případě zaměstnanců s malými dětmi a samoživitelek umožňují v rámci možností flexibilní pracovní dobu.

Zaměstnanci mají možnost se účastnit veletrhů v rámci ČR, aby tak získali možnost rozšířit si své znalosti a poskytovali klientům služby na velice vysoké úrovni.

Získaná ocenění:

  • Spokojený zákazník 2015 – 2017 do Svazu spotřebitelů
  • Nominace jednatelky společnosti na Osobnost roku

„Společenská odpovědnost by měla být přirozenou pro každého z nás, proto mi nepřijde nic zvláštního, když člověk pomáhá těm, kteří v životě neměli tolik štěstí. V mém případě jsou to děti z Klokánku v Teplicích a Ústí nad Labem, dětskému domovu ve Vysoké Peci a Nadačnímu fondu Veroniky Kašákové. Jsem ráda, že je v našem regionu tolik firem, kterým nejsou lhostejní jejich zaměstnanci nebo potřební.“

Petra Vyoralová