HSR ÚSTECKÉHO KRAJE HSR Chomutovska HSR Lounska HSR Mostecka HSR Teplicka HSR Ústecka HSR Litoměřicka HSR Děčínska


Aktuality Představujeme se Komise Fondy Fond podpory projektů Fond dětí a mládeže Povodňové konto Fond pro města a obce Fond sociálních aktivit Usnesení Prezentace Tiskové zprávy HSRM v médiích Globální plán revitalizace Statistické zprávy ÚP ČR Kontakty

Fondy

Fond podpory projektů 2009 Fond podpory projektů
Cílem dotace, jejímž příjemcem může být pouze člen HSRM, je finanční podpora kvalitního zpracování potřebné projektové dokumentace k projektům, které budou naplňovat rozvojové priority Globálního plánu revitalizace

Fond dětí a mládeže Fond dětí a mládeže
Celkem 13 žádostí podpořila HSRM v roce 2002. O rok později už HSRM uspokojila 30 žadatelů a k tomu ještě dva dětské domovy. V roce 2004 bylo schváleno 20 dotací a 10 pak v roce 2005.

Povodňové konto Povodňové konto 2002
V roce 2002 HSRM neotálela a mimo jakékoliv zřízené fondy uvolnila finance v rámci Povodňového konta. Celkem šlo o částku téměř dvou a půl miliónu korun.

Fond podpory projektů obcím a městům Fond podpory projektů obcím a městům
HSRM finančně přispěla obcím a městům v rámci Fondu podpory projektů, obcím především na projektovou dokumentaci - územní plány, obcím i městům pak na zhotovení vlajky a znaku.

Fond sociálních aktivit Fond sociálních aktivit
Ve prospěch neziskových organizací HSRM založila Fond sociálních aktivit. Jeho prostřednictvím uvolnila v roce 2003 částku 11 839 Kč a o rok později celkem 212 700 Kč.

Kontakty

Hospodářská a sociální rada Mostecka

Budovatelů 2532, 434 01 Most
telefon: 411 130 440

e-mail: sekretariat-hsrm@hsr-uk.cz
www.hsr-uk.cz/hsr-m


Zobrazit všechny kontakty...

copyright © 2010 Hospodářská a sociální rada Mostecka | webmaster © Mgr. Martin Kabrna | design © martindesign.cz